lip
26

Drugie Życie Książki w Krakowie

Już 29 lipca w Krakowie będą miały miejsce kolejne edycje akcji „Drugie Życie Książki”, mającej na celu wymianę książkową i propagowanie czytelnictwa.

Najbliższa niedziela – tj. 29 lipca 2012 – w Krakowie upływa pod znakiem akcji „Drugie Życie Książki”, podczas której będzie można wymienić swoje książki. Ta wspaniała akcja będzie miała miejsce w Pawilonie Wyspiańskiego (Plac Wszystkich Świętych 2) o godzinie 15.  Kolejna edycja – przygotowana specjalnie dla miłośników literatury fantasy i komiksów manga odbędzie się 11 sierpnia 2012 w holu Klubu Studio przy ul. Budryka 4, w godzinach 10-18.

„Drugie Życie Książki” to wspólna inicjatywa portalu Bookeriada i Krakowskiego Biura Festiwalowego. Jej przeprowadzenie ma się przekładać na wzrost czytelnictwa.

Jeśli więc posiadasz w swoich zbiorach książkę, która ci się znudziła, z której wyrosłeś, która okazała się nietrafionym zakupem lub podwójnym prezentem – przyjdź i wymień ją na inną. Krakowskie Wydawnictwo „Znak” ufundowało książki-niespodzianki dla pierwszych pięciu osób, które przyniosą dziesięć książek na wymianę. Warto zatem urządzić porządki w swojej biblioteczce!

Źródło: http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=602310
Źródło grafiki: http://www.darmowe-ksiazki.com/

|