gru
4

Bałkańskie rytmy w Warszawie

Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje – ale muzyka również łączy. Możecie się o tym przekonać już dziś. W Warszawie odbywa się koncert „Wladigeroff/ Morphing/Dębski”, scalający muzykę Polski, Austrii i Bułgarii. Tego nie można przegapić!

Jak tłumaczą organizatorzy, ten wspaniały koncert jazzu bałkańskiego ma przedstawić wyrafinowane połączenie różnych ciekawych kultur muzycznych. Na jednej scenie spotkają się wybitni artyści, aby zaprezentować magię jazzu bułgarskiego, austriackiego i oczywiście polskiego.

Wystąpią: duet Wladigeroff Brothers z Bułgarii oraz „Morphing Quartet” – soliści słynnej grupy „Morphing Chamber Orchestra” z Wiednia. Jako goście specjalni pojawią się Krzesimir Dębski (skrzypce), Grzegorz Frankowski (bas), Tomas Sanchez (perkusja) oraz DJ Steve Nash. Organizatorem tego muzycznego wydarzenia jest Morphing Event.

Ten cudowny koncert odbędzie się dziś, 4 grudnia, o godzinie 20:00 w Palladium przy ulicy Złotej 9 w Warszawie. Ceny biletów to 140 zł. (w strefie I), 110 zł. (w strefie II) oraz 90 zł. (w strefie III).  Bilety można nabyć w bileteriach Empiku, sieci sklepów Media Markt i Saturn w bileterii Palladium, biurze klubu Proxima, w Fundacji UW przy Krakowskim Przedmieściu 24 bądź na stronie internetowej www.eventium.pl

Warto przyjść, posłuchać i dać się ponieść nie tylko bałkańskim rytmom.

Źródło tekstu i grafiki: http://www.palladium.art.pl/koncerty/icalrepeat.detail/2012/12/04/8532

|