sie
12

Polska zachwalana w USA

Ambasada Rzeczpospolitej w Waszyngtonie reklamuje Polskę! Tamtejsi specjaliści znaleźli aż osiemnaście powodów, dla których warto odwiedzić nasz kraj. Wyróżniono m.in. polskie plaże, owoce, góry, jeziora i gofry.

Na jednym z najmodniejszych portali internetowych w Ameryce – BuzzFeed – znalazło się zestawienie osiemnastu wyjątkowych powodów, dla których warto odwiedzić Polskę. Ta znakomita akcja – przygotowana przez Ambasadę Rzeczpospolitej w Waszyngtonie – ma rozsławić charakterystyczne dla naszego kraju atrakcje. Ta inicjatywa wpisuje się w szereg działań zmierzających do m.in. jak najszerszego wykorzystania potencjału mediów społecznościowych w kreowaniu pozytywnego wizerunku Polski za granicą.  

Jak tłumaczą twórcy artykułu, Polska to świetne miejsce na wakacyjny wypad. To tu rosną najlepsze truskawki czy jagody. Tu można obserwować wspaniałe bociany. Warto też zwiedzić piękne góry, jeziora i plaże. Ponadto jak się okazuje, naszą specjalnością są gofry.

Warto zaznaczyć, że internetowe profile placówki na portalach społecznościowych cieszą się dużą popularnością. Oby artykuł zamieszczony przez Ambasadę RP w Waszyngtonie przyciągnął więcej amerykańskich turystów do naszego kraju!

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Źródło tekstu: http://stylzycia.newsweek.pl/dlaczego-warto-odwiedzic-polske-newsweek-pl,artykuly,345118,1.html
Źródło grafiki: http://www.buzzfeed.com/polandinusa/18-reasons-that-summertime-in-poland-is-amazing-utuk

|