lip
26

Smartfon Commodore

Marka Commodore, która kojarzy się przede wszystkim z komputerami, tym razem powraca na rynek ze smartfonami. Będzie je można kupić jeszcze w lipcu – również w Polsce.

Logo amerykańskiej firmy Commodore – powszechnie kojarzonej z komputerami – tym razem znajdzie się na smartfonach i to już w lipcu 2015 roku. Cena urządzenia wynosi ok. 300 Euro. Warto jednak pamiętać, że smartfon i związaną z komputerami i informatyką firmę Commodore (która zbankrutowała w 1994 roku), nie łączy w zasadzie nic poza nazwą i logo.

Telefon Commodore PET pracuje na systemie Android 5.0 i wyposażony został w szereg udogodnień technicznych –  m.in. w czterordzeniowy, 64-bitowy procesor Mediatek (1,7 GHz), dwa aparaty (13 MPix i 8 MPix), 5,5-calowy ekran, baterię o pojemności 3000 mAh i pamięć o pojemności 16 GB.

Ten model będzie dostępny jeszcze w tym miesiącu w Polsce, a także na włoskim, francuskim i niemieckim rynku. Jak tłumaczy producent, niebawem Commodre PET będzie można kupić również w innych krajach.

Źródło tekstu i grafiki: http://tvn24bis.pl/tech-moto,80/pamietacie-komputery-commodore-marka-powraca-ze-smartfonem,560451.html

|