sie
29

Film o Warszawie

Niedawno w sieci pojawił się nowy film reklamujący Warszawę. Autorem jest zauroczony polską stolicą Niemiec z Monachium. Ten wyjątkowy materiał od razu zdobył sobie popularność.

Niemiecki turysta Felix Seichter odwiedził Warszawę na początku sierpnia. Uznał, że stolica Polski to piękne miasto, a Polacy są bardzo otwarci i gościnni. Swoje wrażenia zawarł w czterominutowym filmie. Możemy na nim zobaczyć m.in. sceny z lotniska, sezonowe knajpki nad Wisłą, Stadion Narodowy, rozmaite muzea, metro, Pałac Kultury, plac Defilad, a także pędzące pendolino. Materiał został wzbogacony o napisy w języku angielskim. Znakomity filmik Seichtera można obejrzeć tutaj:

Film o Warszawie już pierwszego dnia od zamieszczenia na stronie internetowej obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób. Pojawiły się pod nim pozytywne komentarze zarówno z Polski jak i z Niemiec. Trudno się dziwić wielkiej popularności filmiku – prezentacje audiowizualne tego typu przyciągają uwagę i są coraz częściej wykorzystywane w wielu dziedzinach w biznesie. To dlatego stale wzrasta również zapotrzebowanie na tłumaczenia multimedialne i audiowizualne. Odpowiednio opracowane tłumaczenie często decyduje o zwiększonej oglądalności i sukcesie filmów, seriali (umieszczonych w Internecie czy na DVD), gier komputerowych, reklam i innych audiowizualnych materiałów promocyjnych.

Felix Seichter zapowiada, że we wrześniu umieści kolejny filmik promujący Warszawę.

Źródło tekstu: http://stylzycia.newsweek.pl/niemiec-nakrecil-fil-o-warszawie-internet-zachwycony,artykuly,368929,1.html
Źródło filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qTWOhggtCQQ

|