paź
11

Warsztaty IT w Warszawie

Studenci trzech warszawskich uczelni będą mogli uczestniczyć w szkoleniach IT prowadzonych przez znakomitych specjalistów. Zajęcia rozpoczynają się już w połowie października. Takie inicjatywy ułatwią młodym ludziom start na rynku pracy.

2017.10.11_Warsztaty IT w WarszawieJuż w połowie października ruszają szkolenia informatyczne organizowane przez firmę Daftcode. Na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego odbędą się szkolenia z tworzenia aplikacji mobilnych dla systemu iOS, a na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych – warsztaty poświęcone językowi programowania Ruby on Rails. Z kolei na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej będzie miało miejsce szkolenie dotyczące języka programowania Python oraz Machine Learning. Na każdy cykl warsztatowy składa się siedem spotkań, które prowadzą wybitni specjaliści na co dzień rozwijający produkty internetowe.

Takie szkolenia są bardzo ważne – zwłaszcza dziś, gdy brakuje programistów, a jednocześnie rozmaite urządzenia techniczne sukcesywnie się rozwijają. Udział w takich szkoleniach to nie tylko gwarantuje wartościowy wpis do cv, ale także cenną wiedzę praktyczną, która pomoże rozwinąć się na rynku pracy. Kto wie, być może stworzone podczas takiego szkolenia aplikacje osiągną międzynarodowy sukces? Będzie to możliwe oczywiście dzięki tłumaczeniom i odpowiedniej lokalizacji.

Warsztaty są bezpłatne.

Źródło tekstu i grafiki: http://next.gazeta.pl/next/7,151243,22467685,bezplatne-warsztaty-it-na-warszawskich-uczelniach-zapisy-rozpoczynaja.html

|