cze
14

Dzień języka hiszpańskiego

17 czerwca 2018 r. – w najbliższą niedzielę – Instytut Cervantesa w Krakowie zaprasza na kolejną edycję dnia języka hiszpańskiego. Przygotowano wiele atrakcji – prezentacji, zabaw, warsztatów.

2018.06.14_Dzień języka hiszpańskiego17 czerwca 2018 r. w Instytucie Cervantesa w Krakowie (ul. Kanonicza 12) odbędzie się dzień języka hiszpańskiego. Rozpoczęcie o godz. 11. To okazja do spotkań z wybitnymi specjalistami, do sprawdzenia swojej znajomości języka hiszpańskiego i wiedzy o Hiszpanii. Przede wszystkim to czas znakomitej zabawy!

Program jest bardzo bogaty. Uczestnicy będą mogli m.in. sprawdzić swój poziom języka hiszpańskiego, wziąć udział w lekcji pokazowej (z podziałem na grupy wiekowe), posłuchać pogadanki o wariantach języka hiszpańskiego na świecie (będzie to zapewne powiązane z tłumaczeniami), zwiedzić wystawę „Mario Muchnik, fotograf”. W harmonogramie znalazły się także warsztaty – artystyczne (przeznaczone dla dzieci), kulinarne oraz warsztaty tańca latynoskiego. Ponadto organizatorzy przygotowali konkursy, quizy, gry i zabawy językowe.

Pełny program można znaleźć na stronie internetowej Instytutu Cervantesa – czyli tutaj.

Wstęp wolny.

Źródło tekstu i grafiki: http://cracovia.cervantes.es/pl/default.shtm

|